Co zrobić ze starymi biletami MPK Kraków?

Będą mieć aż trzy miesiące czasu, aby wymienić je za dopłatą na nowe bilety. Do 31 lipca będą mogli to zrobić w każdym z sześciu Punktów Sprzedaży Biletów (adresy i godziny otwarcia PSB są podane na stronie internetowej www.mpk.krakow.pl). Po tym terminie stare bilety stracą ważność i nie będzie można ich wymienić.

Co zrobić z niewykorzystanym biletem MPK?

Posiadacze biletów okresowych mogą zwrócić się do MPK o zwrot pieniędzy. – Można to zrobić na 16 dni przed datą upływu ważności biletu – tłumaczy Marek Gancarczyk, rzecznik prasowy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.

Czy można wykorzystać stare bilety MPK Lublin?

starebilety tracą ważność i nie będzie można z nich korzystać. Uchwała Rady Miasta Lublin wprowadzająca nowe ceny biletów nie przewiduje natomiast okresu przejściowego, w którym można by wykorzystaćstarebilety po 1 września br.

Czy stare bilety MPK są ważne?

Jeśli pasażerowie posiadają bilety czasowe w starej cenie, mogą dokupić do nich bilet dopłatowy w biletomacie i kasując razem, wykorzystać podczas podróży. Zakupione wcześniej migawki cały czas obowiązują bez zmian. Dopiero przy zakupie kolejnej cena będzie obowiązywać według nowego cennika.

Gdzie można wymienić stare bilety MPK Kraków 2021?

Zgodnie z uchwalą Rady Miasta Krakowa termin ich wymiany mija dziś, 31 lipca. Bilety można wymienić na nowe w każdym z siedmiu Punktów Sprzedaży Biletów (adresy i godziny otwarcia są podane na stronie internetowej mpk.krakow.pl). Warto pamiętać, że biletów nie można oddać a tylko wymienić na obecnie obowiązujące.

Gdzie wymienić bilety MPK w Krakowie?

– w budynku MPK przy ul. Wawrzyńpokój 22 w poniedziałek w godz. 8:00 -16:00 oraz od wtorku do piątku w godz. 7:00 – 15:00.

Czy można zwrocic bilet MPK?

Tak. Zgodnie z obowiązującymi Przepisami taryfowymi można dokonać zwrotu częściowego imiennego biletu okresowego, nie później niż 14 dni przed upływem jego ważności, w kwocie proporcjonalnej do czasu jego wykorzystania, po potrąceniu 10% zwracanej kwoty, stanowiącej opłatę manipulacyjną.

Jak zwrocic bilet MPK?

Jeżeli bilet okresowy rozpoczął już swoją ważność prosimy o kontakt z MPK na adres mailowy bilety@mpk.czest.pl . Jeżeli chcesz zwrócić bilet, który jeszcze nie rozpoczął ważności lub jego ważność rozpoczęła się w dniu wniosku o zwrot, napisz do na adres kontakt@zbiletem.pl.

Jak oddac bilet MPK Kraków?

Zwrotu biletu można dokonać na minimum 16 dni przed upływem jego ważności. w przypadku wysłania do MPK SA karty plastikowej klient może złożyć również pisemną dyspozycję o odesłaniu karty plastikowej z anulowanym biletem. W takim przypadku karta zostanie wysłana drogą pocztową, listem poleconym na wskazany adres.

Co ze starymi biletami MPK Lublin 2021?

Warto zaznaczyć, że stare, niewykorzystane bilety będą dalej ważne (możliwe, że nawet do końca roku).

Dodaj komentarz