Z jakiego lotniska do Barcelony?

Tanie loty z Polski do Barcelony oferują popularne linie lotnicze, które obsługują kilka tras. Ryanair i Norwegian latają na odcinku Warszawa – Barcelona-El Prat. Na to samo hiszpańskie lotnisko dolecisz również liniami Wizz Air na trasie Gdańsk – Barcelona-El Prat oraz Katowice – Barcelona-El Prat.

Jak najtaniej dolecieć do Barcelony?

W większości przypadków najtańszą opcją jest lot tanią linią, taką jak Ryanair, Wizzair czy Vueling, choć warto sprawdzić także ofertę tradycyjnych przewoźników. Zdarzało nam się rezerwować bilety na lot Lufthansą, płacąc za podróż z przesiadką w obie strony około 500 zł za osobę.

Kiedy są najtańsze loty do Barcelony?

Wysoki sezon na loty do Barcelony przypada na czerwiec, lipiec i sierpień. Najtańszy miesiąc na podróż to styczeń, ale okazje na tanie bilety można znaleźć także w innych miesiącach.

W jakie dni lata Wizzair do Barcelony?

Bezpośrednie loty z Katowic do Barcelony na lotnisko Barcelona-El-Prat (BCN) położone w miejscowości El Prat de Llobregat, 10km od centrum miasta oferują tanie linie Wizzair. Połączenia odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki.

Które lotnisko w Barcelonie jest najbliżej centrum?

Lotnisko Barcelona El Prat (IATA: BCN) to drugie największe lotnisko w Hiszpanii po lotnisku Madryt Barajas i główny port lotniczy Katalonii, oddalony od centrum Barcelony o 12km.

Ile jest lotnisk w Barcelonie?

Barcelona posiada trzy porty lotnicze: Lotnisko Barcelona El Prat, Reus oraz lotnisko w Gironie.

Ile kosztuje bilet na mecz Barcelony?

Jeśli już zdecydowałeś się iść ma mecz, to musisz zdawać sobie sprawę, że bilety na FC Barcelonę nie należą do najtańszych. Na przeciętny mecz ligowy, cena biletu to ok. 60 € / os; na mecze z rywalami z górnej półki trzeba liczyć 120 €/os, i mówimy o… najtańszych miejscach na stadionie!

Ile kosztuje bilet z Warszawy do Barcelony?

Bilety lotnicze WarszawaBarcelona od 252 zł w obie strony.

Ile kosztuje lot z Polski do Barcelony?

Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa. Wybierz lotnisko i rezerwuj za 266 PLN! Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Barcelony zapłacisz tylko 266 PLN.

Kiedy najlepiej kupić bilet lotniczy?

Przyjmuje się jednak, że najlepiej zrobić to na co najmniej kilka tygodni przed planowaną datą wylotu, np. 7-12 tygodni wcześniej. Nie tylko zastanawiasz się, kiedy najlepiej kupić bilet na samolot, ale również dlaczego ceny są tak różne? Powodem jest polityka realizowana przez przewoźników.

Dodaj komentarz