O Nas

Chyba każdy z nas kiedyś znalazł się w sytuacji, w której potrzebował nagłej odpowiedzi na stosunkowo łatwe pytanie. Zadając je w jednej z popularnych wyszukiwarek internetowych, jesteś dosłownie bombardowany wieloma artykułami, a w znacznej większości z nich niestety nie znajdziesz odpowiedzi na szukane przez Ciebie pytanie.

Nikt z nas przecież nie chce przeszukiwać dziesiątek stron, zawierających setki słów, aby znaleźć odpowiedź na krótkie pytanie. Dodatkowo, nie każdy z nas ma zawsze czas, czy chęci przeglądania długich akapitów. I dlatego też powstała nasza strona internetowa. Tutaj staramy się zawrzeć najważniejsze odpowiedzi na pytania zadawane przez ludzi.

To naszym zadaniem jest przeszukiwanie długich tekstów w sieci i poszukiwaniu pytań, na które ludzie chcą uzyskać odpowiedzi. Brzmi stosunkowo łatwo, lecz w praktyce jest zupełnie inaczej. Jednakże dzięki zaawansowanym algorytmom, uczeniu maszynowemu oraz sztucznej inteligencji jesteśmy w stanie w ułamku sekundy znaleźć dokładną odpowiedź na zadane przez użytkownika pytanie. Jeśli chcesz jednak przeczytać więcej na poszukiwany przez Ciebie temat, możesz to zrobić naciskając przycisk „Wyświetl całą odpowiedź…” znajdujący się na każdej stronie pod pytaniem!

Dodatkowo, do każdego pytania staramy się dopasować podobne, które kontekstowo się z nim wiążą. W związku z tym uzyskujesz nie tylko odpowiedź na dokładne pytanie, którego szukasz, ale też na podobne, z nim powiązane!

Czasami jednak może stać się tak, że odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie jest niedokładna. Nasze algorytmy oraz sztuczna inteligencja uczą się z sekundy na sekundę, jednak czasami mogą dostarczyć niekompletną odpowiedź. W związku z tym możesz zawsze się z nami skontaktować, aby pomóc nam poprawić odpowiedź. Dzięki Twojemu niewielkiemu wysiłkowi możem stale dostarczać lepszej treści dla społeczności.