Ile kosztuje bilet do ZOO w Krakowie?

Bilet normalny – 30 zł Bilet ulgowy – 25 zł Bilet zbiorowy – 25 zł/osoba. Roczny bilet wstępu normalny – 200 zł, ważny przez 365 dni od dnia zakupu.

Ile czasu zwiedza się ZOO w Krakowie?

Na zwiedzanie ZOO i obejrzenie wszystkich zwierząt warto przeznaczyć sobie od 2 do 3 godzin. To od nas zależy, ile czasu spędzimy na miejscu.

Co jest w zoo Kraków?

Zoo w Krakowie jest średniej wielkości ogrodem zoologicznym. Obecnie eksponujemy ponad 1450 sztuk zwierząt, przedstawicieli 265 gatunków. Liczną grupę stanowią zwierzęta ginące i zagrożone wyginięciem (ponad 100 gatunków).

Czy zoo jest otwarte Koronawirus Kraków?

W związku z zagrożeniem koronawirusem Zoo będzie nieczynne dla zwiedzających od 14 do odwołania….

Ile kosztuje bilet wstępu do zoo?

Ceny biletów normalnych:Kwiecień – WrzesieńPaździernik – Marzec
Bilet normalny30,00 zł + 0,81 zł prowizja20,00 zł + 0,54 zł prowizja
Bilet ulgowy (dzieci do 3 lat, uczniowie, studenci do 26 roku życia, emeryci i renciści do 75 roku życia)20,00 zł + 0,54 zł prowizja15,00 zł + 0,40 zł prowizja

Ile kosztuje bilet do zoo?

normalny – 20 zł normalny z Kartą Warszawiaka – 18 zł ulgowy (dzieci od uczniowie, studenci do emeryci i renciści do 75 lat) – 15 zł ulgowy z Kartą Młodego Warszawiaka – 13 zł

Kiedy otwieraja ZOO Kraków?

1929

Czy w ZOO w Krakowie można placic bonem turystycznym?

Niestety, zarówno za zwiedzanie Wawelu, podobnie jak za wstęp do krakowskiego ZOO, nie da się zapłacić bonem turystycznym. Wynika to z regulaminu dotyczącego płatności bonami. Honorują je miejsca, które przygotowują specjalną ofertę i łączą sprzedaż biletów wstępu z dodatkową usługą jak np. nocleg lub posiłek.

Czy na terenie zoo trzeba mieć Maseczke?

Na terenie zoo może przebywać jednocześnie 12000 osób. Na otwartym terenie zniesiony zostaje obowiązek zasłaniania ust i nosa maseczką.

Jakie są zwierzęta?

Gatunki zwierząt

  • Ssaki.
  • Ptaki.
  • Gady.
  • Płazy.
  • Ryby.
  • Stawonogi.

Dodaj komentarz