Czy Ogród Botaniczny w Poznaniu jest otwarty?

Zapraszamy codziennie, siedem dni w tygodniu (wejście przez bramę główną od strony ul. Dąbrowskiego oraz przez furtkę przy parkingu dla Zwiedzających).

Ile kosztuje bilet do Ogrodu Botanicznego w Poznaniu?

RODZAJ BILETUCENA BILETU
Normalny Ogród Botaniczny10,00 zł
Normalny Ogród + Dworek Kościuszków13,00 zł
Ulgowy Ogród Botaniczny7,00 zł
Ulgowy Ogród + Dworek Kościuszków10,00 zł

Ile kosztuje wstęp do Ogrodu Botanicznego?

Bilet normalny15 zł
Bilet rodzinny35 zł
Bilet sezonowy100 zł
Bilet roczny150 zł
Bilet roczny dla seniora (powyżej 65 r.ż.)50 zł

Czy wejście do Ogrodu Botanicznego w Poznaniu jest płatne?

Ogród Botaniczny i Pawilon ekspozycyjno-dydaktyczny są otwarte dla zwiedzających przez wszystkie dni tygodnia, a wstęp jest wolny.

Co znajduje się w ogrodzie botanicznym?

Ogród botaniczny to wydzielony i odpowiednio zagospodarowany obszar, który jest miejscem uprawy roślin z różnych stref klimatycznych. Poza tym prowadzona jest tu działalność naukowo-badawcza, dydaktyczno-wychowawcza oraz rekreacyjna.

Co warto zobaczyć w Powsinie?

Ogród Botaniczny w Powsinieco warto zobaczyć?

  • oranżeria z roślinami egzotycznymi, w której często można poczuć ten oszałamiający zapach kwitnących kwiatów pomarańczy.
  • szlak górski z roślinami z wyższych rejonów Polski.
  • ogród bylinowy z dywanem z tulipanów.
  • sekcja z różami i magiczna ścieżka leżąca nieopodal.

Ile kosztuje bilet do Ogrodu Botanicznego w Krakowie?

Cennik biletów kształtuje się następująco: za bilet normalny płacimy 9 złotych, ulgowy to koszt 5 złotych. Bilet rodzinny kosztuje 25 zł, a sezonowy 90 złotych. W kasie można płacić gotówką i kartą. Godziny otwarcia ogrodu to od 12:00 do 18:00 w dni powszednie i od 10:00 do 18:00 w weekendy.

Ile kosztuje bilet do Ogrodu Botanicznego w Lublinie?

Wstęp na obiekt Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lubinie: bilet ulgowy dla osoby dorosłej w cenie 4 PLN; bilet rodzinny w cenie 15 PLN do 5 osób (2 osoby dorosłe i 3 dzieci powyżej 5 roku życia; lub 1 osoba dorosła i 3 bądź 4 dzieci);

Ile zajmuje zwiedzanie Ogrodu Botanicznego?

– 1,5 godz. – koszt zwiedzania podany jest w cenniku. GRUPY ZORGANIZOWANE, KTÓRE ZWIEDZAJĄ OGRÓD BOTANICZNY BEZ PRZEWODNIKA Z OGRODU, NIE MAJĄ KONIECZNOŚCI ZGŁASZANIA SWOJEGO PRZYJAZDU TELEFONICZNIE.

Ile trwa zwiedzanie Ogrodu Botanicznego Wrocław?

Ogród otwarty jest codziennie od 5 kwietnia do 31 października (także w święta). Do zwiedzania udostępniany jest tylko teren otwarty. Szklarnie, akwaria oraz Panorama Natury z powodu epidemii koronawirusa są niedostępne. Zwiedzanie Ogrodu Botanicznego zajmuje około dwóch godzin.

Dodaj komentarz