Skąd brać zlecenia na transport?

Jeżeli firma chce ruszyć z miejsca i w końcu podpisać umowy z kontrahentami, to powinna wykorzystać różne kanały dotarcia do potencjalnych klientów.

  • Kontakty osobiste. …
  • Firmy spedycyjne. …
  • Internet. …
  • Specjalistyczne fora internetowe. …
  • Prasa branżowa. …
  • Platformy transportowe. …
  • Instytucje doradcze. …
  • Spotkania handlowe.

Skąd Spedycja bierze ładunki?

PLATFORMY TRANSPORTOWE (Giełdy ofert transportowych)

To doskonałe źródła i alternatywa do poszukiwania zleceń transportowych nie tylko w dobie mniejszej podaży ładunków. Za ich pośrednictwem można również znajdować partnerów biznesowych do długofalowej współpracy.

Jak pozyskać klienta w branży transportowej?

Możemy również skorzystać z Internetu, przeszukując grupy w mediach społecznościowych czy ogłaszając się na specjalistycznych forach internetowych. Aktualnie najwięcej ogłoszeń zamieszczanych jest w sieci i to dobry sposób na odszukanie potencjalnych klientów.

Kto jest klientem firmy transportowej?

Przeanalizowałem także potencjalnego klienta. Według mnie potencjalny klient dla firmy transportowej to osoba, która zajmuje się działem logistyki / transportu lub prowadzi duże projekty związane z szeroko pojętym biznesem.

Jak znaleźć wolny transport?

Niezależnie czy działając na rynku Spot czy też rynku kontraktowym, firmy przewozowe mogą liczyć na pomoc w znajdywaniu stałych i doraźnych ładunków. Możliwości jest wiele, ale wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem są tutaj najnowocześniejsze programy komputerowe typu Giełda Transportowa oraz Platforma Przetargowa.

Gdzie znaleźć przewoźnika?

PLATFORMY TRANSPORTOWE „giełdy ofert transportowych”

To doskonałe źródło i alternatywa do poszukiwania zleceń transportowych w dobie mniejszej podaży ładunków. Platformy transportowe obserwują stały wzrost użytkowników.

Gdzie ogłosić usługi transportowe?

Polecam osobiście darmowe ogłoszenia na http://www.ahe.pl .

Jak dziala Clicktrans?

Clicktrans jest giełdą transportową, która pozwala na łączenie osób chcących nadać przesyłkę z przewoźnikami, którzy i tak jadą daną trasą i — mając dodatkowe miejsce w przestrzeni ładunkowej — są w stanie zabrać dodatkowy towar w formie doładunku.

Jak dzielimy zlecenia spedycyjne?

Zlecenie spedycyjne – co to jest? Zlecenie spedycyjne może przybierać różne formy: telefoniczną, mailową, papierową czy tradycyjnie słowną. Zlecenie spedycyjne zawiera wszystkie informacje konieczne do wykonania operacji transportu.

Czym jest przedsiębiorstwo transportowe?

Jest to firma, która zawodowo zajmuje się transportem towarów. W tym celu musi posiadać niezbędne uprawnienia i potwierdzające je dokumenty, np. zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika, licencję na międzynarodowy zarobkowy przewóz rzeczy, wykaz posiadanych pojazdów.

Dodaj komentarz