Po co mać Pro?

Mac Pro daje wszystkim zawodowcom szerokie możliwości konfiguracji pod kątem ultrawysokiej przepustowości. Udostępnia cztery gniazda o podwójnej szerokości, trzy gniazda o standardowej szerokości i jedno gniazdo o połowicznej długości fabrycznie zajęte przez kartę Apple I/O.

Czym jest iMac?

iMac – seria komputerów All-in-One zaprojektowanych i zbudowanych przez Apple. Została podstawową ofertą komputerów stacjonarnych dla konsumentów od pojawienia się na rynku w 1998 r.

Ile kosztuje i mać?

Ekran:13.3″, 2560 x 1600px, 60Hz
Procesor:Apple M1
Wielkość pamięci RAM [GB]:16
Dysk:256 GB SSD
Karta graficzna:Apple M1 (7 rdzeni)

Ile kosztuje iMac 27?

iMac 27 z 2020 roku kosztuje co najmniej 8999 zł. Spodziewamy się, że nowy model zaczynać się będzie od kwoty minimum 9999 zł. Możliwe, że cena startowa będzie jeszcze wyższa. Wszystko zależy od bazowej specyfikacji technicznej.

Dlaczego mać jest taki drogi?

Na cenę wpływa na pewno technologia wyświetlacza oraz system operacyjny. Apple zapewnia ciągłość wsparcia technicznego, co sprawia, że ich sprzęt przez kilka lat nie traci na wartośći tak szybko jak inna elektronika firm konkurencyjnych.

Czemu mać jest taki drogi?

W dużym stopniu właśnie z jakości użytych materiałów, ich spasowania i trwałości. Weźmy na przykład takiego MacBook Air’a 13. Cała konstrukcja mimo swojej względnie małej wagi i „cienkości” jest bardzo sztywna, nie ugina się w dziwnych miejscach np.

Jaki komputer Mac?

Jeśli szukasz modelu idealnego do wydajnej pracy i rozrywki na najwyższym poziomie, zwróć uwagę na komputer iMac 24 cale, który od poprzednich modeli wyróżnia nie tylko odświeżony design, ale także nowy procesor i wyświetlacz Retina 4,5K.

Czy do iMac potrzebny jest komputer?

Mogą być wyposażone w różne podzespoły, a przy zakupie można wybrać procesor, ilość RAM-u, dysk twardy itp. W podstawowej konfiguracji iMac sprawdzi się idealnie jako główny komputer u osób, które… nie potrzebują laptopa. Tak naprawdę ma wszystko, czego konsument może od komputera wymagać.

Czy warto kupic maca?

MacBook to zatem uniwersalne urządzenie zarówno do pracy, jak i codziennego użytku. Przede wszystkim jest intuicyjny w obsłudze, poręczny oraz kompatybilny z najpopularniejszymi programami i aplikacjami. Jedną z jego największych zalet jest autorski system macOS, który jest dobrą alternatywą dla Windowsa.

Ile kosztuje mać Pro?

2 499,00 zł*.

Dodaj komentarz