Kiedy Waga się zakocha?

W pierwszej kolejności zajmie się domem. Zdradzi w ten sposób, że marzy o tym, by partnerka kiedyś w nim zamieszkała. Im bardziej pan Waga jest zakochany, tym dłuższa jest jego gra wstępna. Po zbliżeniu chce się przytulać i pragnie obudzić się przy boku swojej partnerki.

Jakie są wagi w milosci?

Nie znosi konfliktów, rywalizacji [poza sportową], jej ogromnym pragnieniem jest życie w spokoju. W związku daje z siebie to co najlepsze, najważniejsza jest dla niej obopólna miłość, której poddaje się z prawdziwym entuzjazmem, jest skłonna poświęcać się dla partnera i chętnie dostosowuje się do jego pragnień.

Z kim się nie lubi Waga?

Z panem spod znaku Byka

Pełna romantyzmu i uczuciowości pani spod znaku Wagi będzie się źle czuła w towarzystwie wymagającego posłuszeństwa i despotycznego z natury pana spod znaku Byka. Partner jest po to, aby dzielić się z nim wspólnie radościami i smutkami życia, a nie po to, aby bez szemrania spełniać jego rozkazy.

Jakim kochankiem jest pan Waga?

Waga zawsze jest zapamiętywana jako wyjątkowy kochanek. Często się do niej wraca. Najłatwiej ją uwieść, stawiając jej opór. Nie lubi łatwych zdobyczy; chce gonić za czymś, czego nie może mieć.

Co lubi pan Waga?

Pan Waga często myśli o łóżkowych przyjemnościach. Marzy o partnerce, która ma takie same potrzeby. Uwielbia zarówno grę wstępną, jak i eksperymenty. Pragnie poświęcać im wiele czasu, więc na pewno nie zainteresuje się oziębłą kobietą.

Co lubi facet Waga?

Mężczyzna Waga w miłości

Lubi mieć partnera dosłownie we wszystkim. Tak bardzo daje się pochłonąć związkowi, że zamienia się w cień swojej drugiej połówki. Trzeba przyznać, że każda chwila z nim jest magiczna. Wymyśla wycieczki w ekscytujące miejsca i planuje moc romantycznych doświadczeń.

Jaka jest Waga w łóżku?

W łóżku Wagi są delikatne, czułe i zmysłowe. Nie czują się jednak pewnie w sytuacjach intymnych i potrzebują pełnej akceptacji i potwierdzenia ze strony partnera, że wszystko jest w porządku. Nieraz bierne i zostawiają całą inicjatywę partnerowi.

Jakie są Wagi z charakteru?

Waga jako znak zodiaku zwykle jest wesoła, uśmiechnięta, otwarta na innych ludzi, ale ze względu na przeciwieństwa wynikające z natury, w niektórych okresach w życiu może stronić od ludzi i zachowywać się po prostu dziwacznie. Znak zodiaku waga nie ukrywa emocji i chętnie dzieli się nimi z innymi.

Co mówi Waga?

Cechy charakteru zodiakalnej Wagi

Zalety: sprawiedliwa, taktowna, pełna wdzięku, pokojowo nastawiona, romantyczna, dyplomatyczna, gościnna. Wady: miewa zmienne nastroje, egoistyczna, leniwa (choć nie zawsze), uległa, rozgadana, czasami jest bardzo niezdecydowana, próżna.

Jakich znaków nie lubi koziorożec?

Znaki zodiaku nieprzychylne Koziorożcowi

Zdecydowanie niekorzystne są dla Koziorożca są związki miłosne lub przyjaźnie z Baranem, Wagą i Rakiem.

Dodaj komentarz