Jakie kwiaty można kupić w Lidlu?

Lidl to jeden z tych znanych i lubianych przez Polaków dyskontów, w których dostępne są najpiękniejsze, sezonowe okazy. Klienci mogą więc zakupić m.in. piękne storczyki czy krokusy w bardzo atrakcyjnych cenach!

Czy są kwiaty w Lidlu?

Wie o tym doskonale sieć sklepów Lidl, która na stałe w swojej ofercie posiada wiele rodzajów kwiatów, również ciętych. Jeżeli chcesz przyozdobić swój dom kwiatami w wazonach, poznaj ofertę Lidla i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów! W sklepie Lidl znajdziesz świeże, cięte kwiaty, całoroczne, jak i sezonowe.

Czy w Aldi są kwiaty?

Róże, goździki, tulipany takie i wiele innych znajdziemy w sklepach Aldi. Jakość i świeżość kwiatów jest gwarantowana dzięki odpowiednim dostawcom.

W jakim sklepie można kupić kwiaty?

W sklepach takich jak Lidl, Biedronka, Aldi czy Simply Market często jest oferta specjalna na kwiaty cięte. Róże, goździki i tulipany to tylko niektóre z nich. Kwiaty w doniczce też można kupić tanio w różnych supermarketach.

Czy w Lidlu są róże?

Róże, 13 szt. – Lidl Polska.

Czy w Auchan są kwiaty?

Kwiaty doniczkowe znajdziemy w każdym sklepie Auchan. Dzięki temu, że wybór jest naprawdę ogromny, każdy może zdecydować się na produkt, który mu się najbardziej spodoba. W sklepie dostępne są zarówno rośliny zielone, jak i kolorowe. Znaleźć można na przykład: paprocie, kaktusy, storczyki lub fiołki.

Czy w Dino są kwiaty?

W sieci klepów Dino oferta na kwiaty doniczkowe pojawia się wraz z początkiem wiosny. Na tę okazje w sieci hipermarketów wydawana jest specjalna gazetka promocyjna, w której znajdują się różnorodne kwiaty. Oprócz tego kwiaty dostępne w całorocznej sprzedaży.

Jakie kwiatki są w Biedronce?

Wybierz swoje miasto

  • Kalatea. 19 99 /szt.
  • Kwiaty zielone lub kwitnące. 34 99 /szt.
  • Kwiat Zantedeschia. 21 99 /szt.
  • Kwiaty zielone mix w ozdobnej ceramice. 26 99 /szt.
  • Tulipan polski, 15 szt. 17 99 /bukiet.
  • Tulipan polski, 19 szt. 23 99 /bukiet.
  • Róża, 11 szt. 9 99 /bukiet.
  • Tulipan premium, 10 szt. 14 99 /bukiet.

Kiedy świeże kwiaty w Biedronce?

Wiosną można spotkać w sklepach, na przykład w Biedronce, piękne bukiety tulipanów lub żonkili, które pojawiają się w sprzedaży w okolicach Walentynek czy Dnia Kobiet, i stanowią idealny dodatek do podarunku z okazji tych świąt dla kobiety.

Gdzie można kupic Kliwie?

Kliwia cynobrowa Clivia miniata mix 45 cm – Rośliny kwitnące – w atrakcyjnej cenie w sklepach Leroy Merlin.

Dodaj komentarz