Jakie kwiaty do boho?

Inspiracją są kwiaty z ogrodu czy łąki – róże, piwonie, jaskry polne, margaretki, lawenda, bez i wiele innych. Do stylu boho pasują zarówno wrzosy jak i słoneczniki. Będą się one komponować z zielonymi gałązkami, trawami, pióropuszami, bluszczem, a nawet ziołami. Zieleni nie należy żałować.

Co to jest bukiet boho?

Bukiety boho łączą nowoczesność z tradycją w nieprzewidywalny sposób. Pozwalają na wyrażenie siebie, nie narzucają sztywnych reguł. Główne cechy tego stylu to nonszalancja i naturalność.

Co to jest styl boho?

Styl boho polega na łączeniu pozornie niepasujących do siebie materiałów i wzorów według indywidualnego gustu. Liczy się swoboda, fantazja i wygoda. Jest to wnętrze idealne do odpoczynku wśród swoich ulubionych przedmiotów. Styl boho to nagromadzenie tkanin, kolorów i dekoracyjnych dodatków.

Jakie kwiaty do stylu rustykalnego?

Jakie kwiaty najbardziej pasują do stylu rustykalnego i rustykalnej sukni ślubnej?

Wśród najpopularniejszych znaleźć można:

  • róże,
  • eustomę,
  • piwonie,
  • frezje,
  • gipsówkę,
  • hortensje,
  • storczyki,
  • wrzosy,

Jakie kwiaty pasują do gipsówki?

Bukiet z gipsówki i lawendy

Kwiaty lawendy można łączyć z peonią, różami czy gipsówką. Jeśli chcesz stworzyć rustykalny bukiet ślubny gipsówka i lawenda będą idealnym połączeniem. Świetnie będą się prezentowały zarówno jako żywe kwiaty, jak i suszone.

Ile kosztuje bukiet piwonii?

Bukiet ślubny z piwonii może kosztować od 100 do nawet 300-400 zł. Im więcej kwiatów zostanie użytych w kompozycji, tym wyższa będzie jej ostateczna cena. Najtańszy bukiet z piwonii będzie składał się zazwyczaj z samych pąków peonii oraz kilku wypełniaczy np. gipsówki.

Jakie kwiaty do bukietu?

Wczesną wiosną można skusić się na frezje, lewkonie czy irysy. Latem kwitną piwonie, mieczyki, lawenda, a jesienią: wrzosy, hortensje oraz margerytki. Także zimą nie brakuje kolorowych akcentów do utworzenia atrakcyjnego bukietu ślubnego. Do dekoracji sali posłużą goździki, tulipany, hiacynty albo frezje.

Ile płacicie za bukiet ślubny?

Ceny kwiatowych bukietów ślubnych wahają się od 150zł do 400zł. Ceny bukietów z muszli i broszek od 300zł do 800zł.

Jakie kwiaty zimą na wesele?

Istnieje kilka rodzai kwiatów, które dostępne są przez cały rok – również zimą. Jeśli organizujesz ślub i wesele zimą, to zwróć uwagę na takie rośliny jak: róże, amarylis, eustoma, gipsówka, gwiazda betlejemska, kalia, frezja, goździk czy popularne ostatnio sukulenty.

Jak się ubrać boho?

Ich styl życia przekłada się na oryginalny styl ubioru, w którym dominują: luz, swobodne fasony, zwiewne tkaniny i lekko przydymione kolory połączone ze sobą w najróżniejszych kombinacjach. Dziś jednak nie musisz być bujającą w obłokach artystką, by nosić ubrania boho.

Dodaj komentarz