Jaka szczoteczkę Philips Sonicare wybrać?

Jaka szczoteczka soniczna sprawdzi się przy utrzymaniu doskonałej bieli zębów? Na pewno model PHILIPS Sonicare HX6800/28 ProtectiveClean 4300 z końcówką Optimal White. 62 000 obrotów na minutę zapewnia dużą skuteczność, a sygnalizacja czasu mycia ułatwi Ci codzienne dbanie o higienę jamy ustnej.

Ile obrotów powinna mieć szczoteczka soniczna?

Szczoteczki elektryczne podczas czyszczenia zębów wykonują ok. 5 600 – 8 800 ruchów oscylacyjnych (oraz do 41 000 ruchów pulsacyjnych), natomiast dobra szczoteczka soniczna wykonuje pomiędzy 31 000 a 48 000 ruchów wymiatających (do 96 000 drgań na minutę).

Która szczoteczkę Seysso wybrać?

Seysso Oxygen

Jest to jedna z najszybszych szczoteczek dostępnych na polskim rynku. Urządzenia może pracować z maksymalną prędkością 96 000 pulsacji na minutę. Szczoteczka Seysso Oxygen bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń i rozjaśnianiem zębów.

Czy warto szczoteczka soniczna?

Szczoteczki soniczne do doskonałe szczoteczki do codziennej higieny jamy ustnej. Pomagają usuwać przebarwienia i naloty z powierzchni zębów, dzięki czemu zęby stają się bielsze i chętniej dzielimy się swoim uśmiechem z innymi.

Jaka szczoteczkę soniczną wybrać 2021?

Najlepsza szczoteczka soniczna w tym podsumowaniu to Seysso Gold. Kilka programów pracy, niesamowita prędkość ruchów i technologia dogłębnego czyszczenia dają temu modelowi zasłużone 1 miejsce w rankingu szczotek sonicznych. Jest on idealna, jeśli chodzi o skuteczne wybielanie zębów.

Jaka szczoteczkę wybrać elektryczna czy soniczną?

Szczoteczka soniczna usuwa bezpiecznie płytkę nazębną i jest skuteczniejsza niż szczoteczka manualna. W przeciwieństwie do szczoteczki elektrycznej z okrągłą główką wymaga jednak wykonania dodatkowego ruchu podczas szczotkowania zębów – tak zwanego ruchu wymiatającego.

Ile obrotów ma szczoteczka elektryczna?

Najpopularniejsze modele wykonują około 62 000 ruchów na minutę (Philips Sonicare), a najszybsze modele nawet do 96 000 ruchów sonicznych (SEYSSO, Smilesonic). Z tego powodu szczoteczki elektryczne są w stanie lepiej zadbać o właściwą pielęgnację i czystość naszej jamy ustnej.

Czy szczoteczki sonicznej do twarzy można uzywac codziennie?

Szczoteczka soniczna głęboko oczyszcza skórę i stosowana zbyt często może uszkodzić płaszcz lipidowy skóry. Dlatego powinniśmy stosować ją nie częściej niż dwa, maksymalnie trzy razy w tygodniu.

Jak dziala soniczna szczoteczka do zębów?

Szczoteczka soniczna, pracując z częstotliwością minimum 260 Hz, wytwarza fale dźwiękowe, które wzbudzają drgania we włóknach, a jednocześnie, docierając na odległość do 4 mm od włókien, wprawiają w ruch cząsteczki śliny zmieszanej z pastą.

Jaką wybrać szczoteczkę do zębów?

Szczoteczka do zębów ze średnim włosiem jest uniwersalna, zalecana dla osób ze zdrowymi zębami. Kolejną jest szczoteczka elektryczna, której przewagą nad manualną jest oczyszczanie zębów poprzez ruchy obrotowe, których wykonuje nawet do 9 tys. na minutę! A to oznacza większą skuteczność w trakcie mycia zębów.

Dodaj komentarz