Jak zalogowac się do Plusa online?

W przypadku abonentów Plus Internet zalogowanie się do Plus Online możliwe jest poprzez aktywny kod Plus Kod 4 lub Plus Kod 5. Jest on aktywowany podczas pierwszego logowania. Na numer naszego telefonu otrzymujemy hasło sesji i wpisujemy jego w okienko „Podaj hasło sesji”.

Jak zalogowac się do aplikacji Plusa?

Zaloguj się za pomocą Konta Plus.pl

Do aplikacji iPlus możesz zalogować się poprzez hasło do Konta Plus.pl, które ustalałeś podczas rejestracji. WAŻNE: Aby mieć dostęp do faktur i billingów należy wcześniej aktywować / mieć aktywną Zieloną fakturę lub e-fakturę.

Jak dodać numer telefonu do Plus Online?

Jeśli chcemy to zrobić, wystarczy zalogować się do serwisu i wybrać zakładkę KONTO I FORMALNOŚCI. Po jej wybraniu pojawi się nowe okno z zakładką KTO MOŻE ZARZĄDZAĆ MOIM TELEFONEM. Po przejściu do tej zakładki należy nacisnąć DOŁĄCZ NUMER.

Jak znaleźć Pluskod?

Wystarczy, że zajrzymy na naszą pierwszą fakturę. Znajdziemy na niej tymczasowe hasło do naszego konta, które należy zmienić po to, aby konto było aktywne. Istnieje też drugi sposób uzyskania Plus Kodu 5. Polega on na wykonaniu telefonu do Działu Obsługi Klienta.

Jak doladowac internet w Plusie?

W celu aktywacji dodatkowych 20 GB za 10 zł w Plus Abonament, Plus Internet, PLUSH ABO i PLUSH Internet należy wysłać bezpłatny SMS na numer 2601 o treści „EXTRA 20GB”.

Jak sprawdzic fakture w Plus online?

Kwotę możesz sprawdzić samodzielnie poprzez:

W mobilnej aplikacji iPlus. Wysłanie SMS o treści: F Plus Kod 5 na numer 2580 (SMS bezpłatny), gdzie Plus Kod 5 to Twoje hasło. Dzwoniąc z telefonu sieci Plus na numer 601102601.

Jak odzyskac Ehasło w Plusie?

Aby uzyskać hasła skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta (601102601) > następnie wybierz > „1 Usługi telekomunikacyjne”.

Otrzymałeś SMS/list z jednorazowym e-hasłem

  1. Zaloguj się do serwisu iPlus używając hasła, które otrzymałeś.
  2. Pojawi się okno do zmiany e-hasła.
  3. Wpisz dwukrotnie swoje nowe e-hasło. Szczegóły w kroku 3.

Jak odblokowac aplikację Plus online?

Hasło uzyskamy po pierwszym zalogowaniu do Plus online. Do tego będzie nam potrzeb Plus który znajdziemy na pierwszej fakturze, jaką otrzymamy po podpisaniu umowy. Następnie wystarczy postępować zgodnie w wyświetlającymi się w przeglądarce instrukcjami.

Jak pobrac bilingi z plusa?

Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta Plus pod numerem 601 102 601. Biling otrzymasz listownie pod wskazany przez siebie adres, do 10. dnia kolejnego miesiąca w przypadku bilingu podstawowego i cyklicznego, w ciągu 14 dni od momentu zamówienia w przypadku bilingu wstecznego.

Jak sprawdzic nr klienta w Plusie?

Telefoniczna obsługa klientów Plusa dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, pod numerem telefonu 601 102 601 (koszt połączenia jest zgodny z taryfą operatora obsługującego połączenie).

Dodaj komentarz