Jak podlaczyc sluchawki do xboxa

Adapter zestawu słuchawkowego stereo dla konsoli Xbox One można podłączyć do każdego kontrolera dla konsoli Xbox, podłączając go do prostokątnego portu na urządzenia dodatkowe u dołu kontrolera. Następnie można podłączyć zgodną wtyczkę audio typu jack 3,5 mm do adaptera zestawu słuchawkowego stereo.
Wyświetl całą odpowiedź…

Jeśli posiadasz najnowszą konsole Xbox One, to bezproblemowo podłączysz każde słuchawki wyposażone w złącze jack 3,5mm lub USB. Po prostu wpinasz końcówkę headsetu do wejścia w pad bezprzewodowym lub w otwór na USB samej konsoli i cieszysz się po kilku sekundach dźwiękiem stereo w swoich ulubionych produkcjach.

Najłatwiejszy sposób – podłączenie kabelkiem mini-jack do kontrolera. Za wyjście audio może robić także HDMI (przesyłanie zarówno dźwięku, jak i obrazu do telewizora) oraz USB (na przykład słuchawki pod USB lub zewnętrzny system pod USB).

Jeżeli chodzi o słuchawki bezprzewodowe, to pamiętajcie, że konsola Xbox Series X nie wspiera technologii Bluetooth, dlatego w grę wchodzą modele komunikujące się wyłącznie drogą radiową.

Po prostu wpinasz końcówkę headsetu do wejścia w pad bezprzewodowym lub w otwór na USB samej konsoli i cieszysz się po kilku sekundach dźwiękiem stereo w swoich ulubionych produkcjach.

Konsola Xbox One S sama w sobie nie posiada modułu bluetooth, więc nie można do niej bezpośredni podłączyć słuchawek bezprzewodowych. Podłączamy je do kontrolera za pomocą kabla z wyjściem Jack 3,5mm. .

Dodaj komentarz