Jak podlaczyc pada ps4 do pc

Pada PS4 do PC możesz podłączyć także za pomocą kabla micro USB. W tym celu potrzebujesz programu DS4Tool, który możesz pobrać za darmo na stronie producenta. Aby sparować pad do PS4 z PC, włącz komputer i kontroler, a następnie oba urządzenia połącz ze sobą za pomocą kabla micro USB.

Bezprzewodowy kontroler PS4 może połączyć się z systemem Windows 10 przez Bluetooth. Otwórz aplikację Ustawienia i przejdź do Urządzenia> Bluetooth. Upewnij się, że Bluetooth jest włączony. Kliknij przycisk „Dodaj Bluetooth lub inne urządzenie”.

Na komputerze kliknij przycisk „Start”, a następnie wybierz: Ustawienia > Urządzenia > Urządzenia Bluetooth i inne. Teraz przyszła pora na włączenie Bluetooth. Komputer PC powinien rozpocząć wyszukiwanie pada. Wybierz z listy kontroler, który chcesz dodać i kliknij przycisk „Gotowe”.

Jeżeli dioda kontrolera zaczęła migać, kontroler wszedł w tryb parowania. Teraz wystarczy włączyć Bluetooth w smartfonie i znaleźć urządzenie Wireless Controller, z którym należy się połączyć. Voilà! Właśnie połączyliście kontroler bezprzewodowy Dualshock 4 z waszym smartfonem.

Jak podłączyć pad Xbox One do PC za pomocą kabla? To bardzo proste – przewód do ładowania wystarczy podłączyć do gniazda z przodu kontrolera, a z drugiej strony do portu USB w komputerze. System automatycznie wykryje urządzenie.

Dodaj komentarz