Jak dodac muzyke do relacji na instagramie

Po uruchomieniu aparatu należy przesunąć palcem do nowej opcji “Muzyka”, znajdującej się tuż obok “Tekstu” i “Na żywo”. Wystarczy wybrać piosenkę, wskazać jej fragment i nagrać wideo w tle, którego będzie ona odtwarzana.
Wyświetl całą odpowiedź…

Aby wybrać własną muzykę, dotknij symbolu muzyki na dole ekranu (patrz zdjęcie). Tutaj wybierz opcję „Więcej muzyki”.

Jeśli chcecie tylko dodać muzykę, to kliknijcie na osi “+ADD MUSIC”, wyszukajcie piosenkę, kliknijcie “USE IT” i zapiszcie. Możecie przesuwać palcem po osi muzyki, aby wybrać interesujący Was fragment.

Jeśli jesteś zdeterminowany Instagram Muzyka dostępna w twoim regionie, rozwiązaniem jest użycie VPN. Zwykle cała twoja aktywność internetowa odbywa się za pośrednictwem usługodawcy internetowego, który ma dostęp do twojego adresu IP. A kiedy używasz Instagramplatforma także to widzi.

Dodając Instastories możesz w opcji z naklejką w prawym górnym rogu znaleźć właśnie opcję “muzyka”. Klikając ją wyświetli Ci się zarówno pole wyszukiwania, jak i najpopularniejsze obecnie na świecie kawałki, które możesz dodać jako podkład do swojego Stories bezpośrednio z instagrama.

Aby to zrobić, w lewym górnym rogu kliknij przycisk „Dodaj filmy i zdjęcia” . Eksplorator Windows pojawi się na ekranie, na którym należy podać ścieżkę do przesłanego wideo. Po wstawieniu wideo możesz kontynuować dodawanie muzyki. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Dodaj muzykę” i wybierz odpowiedni utwór na komputerze.

Umieszczanie filmów z YouTube na swoim profilu Instagram jest możliwe za pomocą serwisu Tube2Gram. To strona internetowa, która umożliwia przechwycenie filmu z YouTube, wycięcie wybranego przez nas 30-sekundowego fragmentu (limit długości filmu na Instagramie), a następnie udostępnienie go na naszym profilu Instagram.

Dodaj komentarz