Jak dodac muzyke do instastory

Dodając relację na InstaStory należy wejść w Stickers (ang. Naklejki), by obok GIF-ów, ankiet i znaczników lokalizacji znaleźć nowy przycisk Music (ang. Muzyka). Po jego dotknięciu zostaniesz przeniesiony do menu muzycznego, z którego możesz wybrać interesujący Cię utwór.
Wyświetl całą odpowiedź…

Jeśli chcecie tylko dodać muzykę, to kliknijcie na osi “+ADD MUSIC”, wyszukajcie piosenkę, kliknijcie “USE IT” i zapiszcie. Możecie przesuwać palcem po osi muzyki, aby wybrać interesujący Was fragment.

Aby skorzystać z tej funkcji należy w sekcji stories znaleźć utwór w specjalnej bibliotece Instagram Music. Po znalezieniu odpowiedniej piosenki wybieramy jej fragment, a jego słowa będą automatycznie pojawiały się na ekranie. Po kliknięciu w nie mamy możliwość edycji czcionki oraz stylu animacji.

Aby wybrać własną muzykę, dotknij symbolu muzyki na dole ekranu (patrz zdjęcie). Tutaj wybierz opcję „Więcej muzyki”.

Jeśli jesteś zdeterminowany Instagram Muzyka dostępna w twoim regionie, rozwiązaniem jest użycie VPN. Zwykle cała twoja aktywność internetowa odbywa się za pośrednictwem usługodawcy internetowego, który ma dostęp do twojego adresu IP. A kiedy używasz Instagramplatforma także to widzi.

Umieszczanie filmów z YouTube na swoim profilu Instagram jest możliwe za pomocą serwisu Tube2Gram. To strona internetowa, która umożliwia przechwycenie filmu z YouTube, wycięcie wybranego przez nas 30-sekundowego fragmentu (limit długości filmu na Instagramie), a następnie udostępnienie go na naszym profilu Instagram.

Dodaj komentarz