Ile musi być ważny dowód osobisty przy wyjeździe do grecji

Przykładowo: jeśli wyjazd do Grecji jest planowany w datach 7 – 14 lipca 2019, to dowód osobisty powinien być ważny co najmniej do 15 lipca 2019, a ze względów bezpieczeństwa (np. opóźnienie lotu czy wypadek za granicą, którego nie da się przewidzieć) najlepiej o kilka dni dłużej.
Wyświetl całą odpowiedź…

Biorąc pod uwagę to, jak długo czeka się na dowód osobisty, warto sprawdzić ważność dokumentu co najmniej miesiąc przed planowanym wyjazdem. Dowód osobisty to podstawa do potwierdzenia swojej tożsamości i uzyskania prawa do wjazdu do wielu państw europejskich.

Nie ma zatem konieczności posługiwania się paszportem. Dowód osobisty powinien być aktualny, a jego ważność musi upływać co najmniej 3 miesiące po zakończonym pobycie w Chorwacji. Stan dokumentu musi pozwalać na swobodną weryfikację tożsamości pasażera.

Dowód osobisty nie może stracić ważności zanim wrócimy do kraju, dowód osobisty musi być ważny, jak będziemy wracać do Polski. Często pytacie Państwo o dzieci. … Dziecko, tak jak osoba dorosła musi mieć ważny dokument może to być dowód osobisty albo paszport.

Dlatego dla komfortu podróżnego zaleca się, by paszport był ważny co najmniej dwa tygodnie od daty planowanego powrotu z wycieczki.

zadbaj, aby Twój paszport był ważny 6 miesięcy.

Dowód lub paszport powinien mieć co najmniej 3-miesięczną datę ważności, licząc od daty wyjazdu z Bułgarii.

Dokumentem wymaganym przy wjeździe na Brytyjskie Terytoria Zamorskie jest paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty wyjazdu z danego terytorium.

Paszport musi być ważny od 3 do 6 miesięcy od daty powrotu do Polski, w zależności, gdzie zamierzasz spędzić swoje wymarzone wakacje.

Dodaj komentarz