Czym wyczyscic grzalke w IQOS?

Jeśli wokół grzałki zauważymy większe pozostałości, usuwamy je za pomocą plastikowego czyścika. Ostrze należy również dodatkowo oczyścić za pomocą patyczka, nasączonego płynem czyszczącym – ich zapas również wchodzi w skład zestawu IQOS.

Czym można czyscic IQOS?

IQOS’a warto czyścić codziennie, a nasączonymi patyczkami minimum – po każdej paczce HEETS’ów. Pamiętaj również, że stosowanie filtrów oddzielających HEETS’a od podstawy grzałki – ułatwia czyszczenie i zabezpiecza mocowanie samej grzałki.

Czemu IQOS się nie laduje?

Jeżeli Twój Podgrzewacz IQOS 3 nie ładuje się prawidłowo, bardzo prawdopodobne, że jego styki ładowania baterii wymagają wyczyszczenia. Wyczyść zarówno styki Twojego Podgrzewacza IQOS 3 jak i Przenośnej ładowarki IQOS 3 za pomocą Patyczków czyszczących IQOS.

Jak ładować IQOS bez ladowarki?

Otwórz klapkę Przenośnej ładowarki IQOS 2.4 PLUS i umieść w niej Podgrzewacz IQOS 2.4 PLUS, a następnie zamknij klapkę. Poczekaj, aż dioda statusu baterii podgrzewacza zacznie pulsować. Oznacza to, że Twój Podgrzewacz IQOS 2.4 PLUS się ładuje.

Po co bluetooth w IQOS?

Dla osób korzystających z urządzeń IQOS 3 i 3 DUO apka automatycznie zlicza aktywność związaną z podgrzewaniem tytoniu dzięki połączeniu IQOS-a z telefonem za pomocą Bluetootha. Oczywiście można sprawdzać historię podgrzewania, co ma być pierwszym krokiem do ograniczenia nałogu.

Jak wyciagnac wklad z IQOS?

Jest to sygnał, że podgrzewacz IQOS jest gotowy do pracy. Następnie należy go wyjąć, zwalniając blokadę przytrzymującą wieczko, umieścić w nim wkład tytoniowy (do wysokości początku filtra oznaczonego srebrną linią), nie przekręcać, ale lekko popchnąć, nacisnąć znajdujący się z boku guzik i zaczekać około 3 sekund.

Czym można wyczyscic GLO?

Konieczne jest użycie specjalnej szczoteczki, którą wraz z urządzeniem dostarczył nam producent.

Jak nabic IQOS?

Naciśnij i przytrzymaj przycisk włączania Przenośnej ładowarki IQOS, aż diody zaświecą się. Włóż wkład tytoniowy do Podgrzewacza IQOS i delikatnie wciśnij go aż do linii na filtrze. Naciśnij i przytrzymaj przycisk podgrzewacza, aż urządzenie zawibruje, a dioda zaświeci się białym pulsującym światłem.

Ile laduje się IQOS?

Przenośna ładowarka IQOS 3 do pełnego naładowania potrzebuje około 120 minut. Pamiętaj, żeby ładować urządzenie jedynie dedykowanymi akcesoriami dołączonymi do zestawu IQOS. W przeciwnym razie urządzenie może zostać uszkodzone.

Dlaczego Heets nie wchodzi do Iqosa?

Przyczynami takiej sytuacji mogą być resztki, które pozostały po wyjęciu poprzedniego wkładu z podgrzewacza, a także jego niewyczyszczone ostrze grzewcze.

Dodaj komentarz