Czy waga Xiaomi jest dobra?

Dość świeży zakup, więc ciężko ocenić mi trwałość, ale na razie jestem bardzo zadowolony. Waga jest bardzo estetyczna i ma nowoczesny, minimalistyczny design. Duży, czytelny wyświetlacz (niewidoczny gdy waga jest wyłączona) pokazuje wagę. Pozostałe informacje o składzie ciała odczytać można na sparowanym telefonie.

Ile kosztuje waga Xiaomi?

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 to inteligenta waga, która może nam pomóc osiągnąć ten cel. To waga, która poza kilogramami, wykona analizę składu naszego ciała. Waga kosztuje koło 120-130 zł i biorąc pod uwagę jej możliwości, to naprawdę atrakcyjna cena.

Która waga Xiaomi najlepsza?

1. Waga łazienkowa Xiaomi Mi Smart Body Scale 2 NUN4056GL. Interesuje Cię najlepsza waga łazienkowa, która zapewni nieprzeciętny komfort oraz swobodę obsługi? Koniecznie sprawdź prezentowany model – został on wykonany z certyfikowanych materiałów, dzięki czemu przez długi czas pozostanie w nienaruszonym stanie.

Jaka aplikacja do wagi Xiaomi?

Xiaomi Mi Smart Scale 2 – ta waga wykrywa zmianę masy ciała użytkownika nawet o 50 g. Można ją sparować z aplikacją Mi Fit i przeglądać swoje wyniki.

Jaka waga lepsza Xiaomi czy Huawei?

Ale w moim odczuciu różnice w przyczepności podczas użytkowania poszczególnych wag są tak naprawdę żadne. Owszem, Huawei najtrudniej przesunąć, ale w trakcie pomiarów nie robi to żadnej różnicy w stabilności. Na środku wagi jak i na rewersie mamy jeszcze małe, błyszczące na srebrno logo Xiaomi.

Jaka inteligentna wagę wybrać?

Huawei Smart Scale AH100 to waga inteligentna z limitem wagowym do 150 kg. Obsługuje protokół Bluetooth 4.0 i łączy się z aplikacją Huawei Body Fat Scale. Ma możliwość dodania i zapamiętywania pomiarów dla 9 użytkowników. Zapamiętuje i analizuje aż 9 parametrów oraz przelicza BMI.

Jaką wagę kupić?

Dla osób aktywnych i sportowców ważny będzie pomiar masy mięśniowej. Z kolei dla kobiet mającym kłopot z zatrzymywaniem wody w organizmie polecana jest waga z pomiarem procentowej zawartości wody. Kolejna sprawa to pomiar aktualnego współczynnika BMI. Jest to szczególnie ważne dla osób odchudzających się.

Jak działa waga Xiaomi?

Działają na zasadzie przewodzenia prądowego. Kiedy staniemy na wadze, przepływa przez nas sygnał elektryczny. W przypadku standardowych wag elektrycznych płynie on od stopy do stopy, natomiast są też takie urządzenia, dzięki którym, jeśli weźmiemy je do ręki, impuls przebiegnie od dłoni do dłoni.

Jaka waga łazienkowa Xiaomi?

Który wybrać? Największe możliwości daje waga łazienkowa Mi Body Composition Scale, którą charakteryzuje minimalistyczny wygląd, nowoczesność i wykonanie z mocnego szkła hartowanego.

Kiedy waga jest najbardziej wiarygodna?

Pamiętaj, aby wykonywać ważenie zawsze rano, na pusty żołądek. Wtedy według specjalistów wynik będzie najbardziej wiarygodny.

Dodaj komentarz