Czy szczoteczka soniczna jest dobra do twarzy?

Regularne używanie szczoteczki sonicznej do twarzy pomaga zredukować niedoskonałości, rozjaśnić przebarwienia i zmniejszyć widoczność porów. Gadżet ten wykazuje także działanie anti–ageing, poprawiając jędrność i napięcie skóry oraz wspomagając jej lepsze ukrwienie.

Czy szczoteczki soniczne do twarzy można uzywac codziennie?

Szczoteczka soniczna głęboko oczyszcza skórę i stosowana zbyt często może uszkodzić płaszcz lipidowy skóry. Dlatego powinniśmy stosować ją nie częściej niż dwa, maksymalnie trzy razy w tygodniu.

Jak prawidłowo używać szczoteczki sonicznej do twarzy?

Jak używać szczoteczki sonicznej do twarzy?

 1. Przed zastosowaniem szczoteczki powinno się usunąć makijaż z oczu i zwilżyć skórę wodą.
 2. Następnie na twarz nakładamy niewielką ilość preparatu oczyszczającego.
 3. Później włączamy urządzenie i przykładamy do twarzy, wykonując koliste ruchy.

Z czym używać szczoteczki sonicznej do twarzy?

Jak używać sonicznej szczoteczki do twarzy? Przede wszystkim należy jej używać łącznie z żelem myjącym do twarzy lub pianką.

Czy szczoteczki soniczne są dobre?

Mówi się, że szczoteczki soniczne lepiej chronią dziąsła i są delikatniejsze dla zębów. – Na pewno są mniej abrazyjne, co oznacza, że w mniejszym stopniu ścierają naturalne substancje, które są na zębach. Mniej urazowo działają też na dziąsła, bo dzięki mikrobąbelkom czyszczą w sposób mniej inwazyjny.

Jak często uzywac szczoteczki Foreo?

Szczoteczki używamy podczas porannego mycia twarzy albo wieczorem, jako drugi etap podwójnego oczyszczania. Zaleca się, by to nie było częściej, niż raz dziennie – ale już pora dnia zależy od Was. Ja zwykle szczoteczki używam rano, tak jest mi wygodniej. Nie ma jednak obowiązku, by używać jej codziennie.

Czy warto kupic szczoteczke do twarzy?

Jeśli masz problem z tłustą i trądzikową skórą szczoteczka soniczna będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Regularne użytkowanie pomoże głęboko oczyścić skórę z resztek makijażu i nadmiaru sebum. Urządzenie równie dobrze sprawdzi się w przypadku posiadaczek skóry mieszanej czy suchej.

Jak używać szczotki sonicznej?

Technika szczotkowania zębów szczoteczką soniczną polega na przykładaniu końcówki czyszczącej pod kątem 45 stopni w kierunki linii dziąseł, wyczyszczeniu miejsca przyłożenia włókien, a następnie przesunięcia końcówki w kolejny obszar łuku zębowego.

Jaką wybrać szczoteczkę soniczną?

Poniżej zestawienie najlepszych szczoteczek sonicznych w tym roku.

 1. Smilesonic EX. …
 2. Philips Sonicare DiamondClean. …
 3. Smilesonic UP. …
 4. Philips Sonicare Easy Clean. …
 5. Seysso Oxygen. …
 6. Seysso Proffesional. …
 7. SEYSSO Basic Edition. …
 8. Curaprox Szczoteczka Soniczna Hydrosonic Black Is White.

Do czego sluzy szczoteczka do twarzy?

Szczoteczka pozwoli na głębokie oczyszczenie porów skóry z nadmiaru sebum i resztek makijażu, zmniejszając tym samym skłonności skóry tłustej i trądzikowej do niedoskonałości. Mogą ją jednak stosować również posiadaczki skóry mieszanej, suchej czy normalnej.

Dodaj komentarz