Czy szczoteczka elektryczna do twarzy jest dobra?

Większość badań pokazuje, że nie. Szczoteczka elektryczna czyści nawet do sześciu razy lepiej, soniczna dociera z kolei do głębokich warstw naskórka, z którego dosłownie wymiata 99,5% nieczystości. Dziewczyny, które już korzystały z tego gadżetu, zgodnie twierdzą – nie ma sobie równych.

Jak często myć twarz szczoteczka soniczną?

Szczoteczka soniczna głęboko oczyszcza skórę i stosowana zbyt często może uszkodzić płaszcz lipidowy skóry. Dlatego powinniśmy stosować ją nie częściej niż dwa, maksymalnie trzy razy w tygodniu.

Czy warto kupic szczoteczke do twarzy?

Jeśli masz problem z tłustą i trądzikową skórą szczoteczka soniczna będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Regularne użytkowanie pomoże głęboko oczyścić skórę z resztek makijażu i nadmiaru sebum. Urządzenie równie dobrze sprawdzi się w przypadku posiadaczek skóry mieszanej czy suchej.

Jak uzywac Face Cleaner?

Jak używać szczoteczki sonicznej do twarzy

Producenci szczoteczek sonicznych z sylikonowymi wypustkami polecają mycie twarzy okrężnymi ruchami. Technologia soniczna i wykonywanie okrężnych ruchów na powierzchni skóry pozwala „wybić” z porów wszystkie zanieczyszczenia, resztki martwego naskórka i sebum – bez tarcia.

Co daje szczotkowanie twarzy?

Regularne szczotkowanie pomoże zmniejszyć cienie i obrzęki wokół oczu, jednocześnie wygładzając drobne linie i zmarszczki. Poprawia również koloryt skóry i pobudza układ limfatyczny. Skóra staje się gładka i promienna. Codzienne szczotkowanie skóry twarzy i szyi to naturalny „mini lifting” w codziennej pielęgnacji.

Jaka szczoteczka do twarzy jest najlepsza?

1. Dermofuture Technology Szczoteczka Soniczna Do Oczyszczania Twarzy Różowa. Najlepszą szczoteczką soniczną, która jednocześnie jest dobra i tania stanowi propozycja marki DermoFuture technology. To silikonowa szczoteczka o lekko wygiętym kształcie.

Jak myć twarz szczoteczka soniczna?

włącz szczoteczkę i przyłóż ją do twarzy, wykonując koliste ruchy – od środka twarzy w kierunku uszu, żuchwy i linii włosów, a potem spłucz skórę letnią wodą; myjąc twarz szczoteczką soniczną staraj się nie dociskać jej zbyt mocno do skóry.

Jak myć twarz myjka soniczną?

Jak używać szczoteczki sonicznej do twarzy?

  1. Przed zastosowaniem szczoteczki powinno się usunąć makijaż z oczu i zwilżyć skórę wodą.
  2. Następnie na twarz nakładamy niewielką ilość preparatu oczyszczającego.
  3. Później włączamy urządzenie i przykładamy do twarzy, wykonując koliste ruchy.

Czy można uzywac szczoteczki sonicznej codziennie?

Na początku przygody ze szczoteczką soniczną do twarzy warto używać jej maksymalnie raz w tygodniu. Z czasem częstotliwość można zwiększyć do 2-3 razy w tygodniu. Kluczowe jest tutaj obserwowanie swojej cery i tego, jak reaguje na te zabiegi.

Czy szczoteczka soniczna do twarzy działa?

Szczoteczka taka emituje specjalne drgania oraz fale dźwiękowe, dzięki czemu znajdujące się na niej włókna lub włosie mogą wykonywać nawet kilkanaście tysięcy obrotów na minutę. Taki sposób mycia twarzy jest znacznie skuteczniejszy niż w przypadku klasycznego oczyszczania buzi kolistymi ruchami dłoni.

Dodaj komentarz