Czy opłaca się kupić komputer poleasingowy?

Odpowiedź na to pytanie można umieścić już na wstępie: oczywiście, ze WARTO! Komputery po leasingu są świetną alternatywą dla nowego, niejednokrotnie drogiego sprzętu. Ostatni rok dobitnie pokazał, że bez laptopa czy komputera nie ma możliwości wykonywania pracy lub nauki.

Jaki komputer poleasingowy kupić?

Ranking komputerów poleasingowych do biura

  • Komputer Dell Optiplex 7040 – optymalny komputer do domowego biura.
  • Komputer Dell Precision 3620 – doskonały komputer stacjonarny poleasingowy.
  • Lenovo ThinkStation P310 – do wielu działań w domowym biurze.

Co to jest komputer poleasingowy?

Przede wszystkim komputery poleasingowe to sprzęt jak sama nazwa mówi będący wcześniej w leasingu, czyli na użytku firmy lub korporacji. W przeciwieństwie do sprzętu określanego jako używany, który sprzedawany jest przez np. indywidualne osoby lub lombardy sprzęt poleasingowy jest dostępny w lepszej cenie.

Jaki poleasingowy Dell?

Jaki laptop poleasingowy do gier i pracy?

  • Dell Precision 5520 – mocny komputer do pracy i gier,
  • Dell Latitude 5490 – idealny do pracy i multimediów,
  • Lenovo ThinkPad L450 – Podstawowa jednostka za małe pieniądze.

Czy opłaca się kupić laptop Lenovo?

Korzystając z tego modelu, możesz liczyć na długi czas działania baterii, najnowszą wersję systemu operacyjnego Windows oraz płynną pracę nawet z kilkoma aplikacjami w tym samym czasie. Jak widzisz, jest to solidny i godny uwagi laptop Lenovo. Czy warto go zatem kupić? Naszym zdaniem jak najbardziej!

Czy opłaca się kupić używany laptop?

Zalety używanych laptopów

Kupując używany laptop można mieć pewność, że podzespoły skryte w jego wnętrzu są naprawdę bardzo mocne. Plusem laptopów poleasingowych jest także wytrzymała obudowa. Niewątpliwym atutem okazuje się także pojemna bateria.

Jak wybrać laptop poleasingowy?

A jak wybrać laptop poleasingowy pod względem parametrów? Przede wszystkim zwróćmy uwagę na procesor Intela i zamontowane kości RAM o łącznej wartości co najmniej 8GB. Dobry laptop Fujitsu posiadający nawet procesor 3 generacji na spokojnie poradzi sobie z codzienną pracą, nawet przy dużym obciążeniu.

Jaki komputer wybrać do biura?

Komputer do pracy biurowej powinien posiadać wydajny procesor – najlepiej czterordzeniowy, co najmniej 8GB pamięci RAM oraz dysk typu SSD. Odpowiednie podzespoły –może to być istotne, gdy komputer służyć ma do pracy, w której wykorzystywane jest specjalistyczne oprogramowanie.

Jakie komputery do biura rachunkowego?

  • Wg serii. Apple iMac Pro. Apple Mac Pro. Dell Precision. Fujitsu Celsius. HP EliteDesk Workstation Edition. HP Workstation Z. Lenovo ThinkStation. …
  • Wg procesora. AMD Ryzen Pro. Intel Core i3. Intel Core i5. Intel Core i7. Intel Core i9. Intel Xeon E. …
  • Wg rodzaju obudowy. 1U. Micro Tower. Mini PC. Mini Tower. Niestandardowa. Rack.

Co to znaczy że laptop jest poleasingowy?

Sprzęt po zakończeniu okresu leasingu wraca do leasingodawcy, dzięki czemu korporacja nie musi płacić za utylizację sprzętu. Korporacja bierze nowszy sprzęt, a firma leasingowa sprzedaje stare komputery do firm, które zajmują się odświeżaniem sprzętu, a następnie sprzedażą dalej.

Dodaj komentarz