Czy dyfuzor nadaje się do prostych włosów?

Suszarka z dyfuzorem najczęściej ma swoje zwolenniczki wśród posiadaczek włosów kręconych, w tym zarówno naturalnych, jak i po wykonaniu trwałej ondulacji. Doskonale sprawdzi się jednak również przy włosach falowanych, a nawet prostych.

Jak układać proste włosy suszarką z dyfuzorem?

Podziel włosy na kilka partii. Pasmo włosów ułóż na powierzchni dyfuzora, jeszcze przed uruchomieniem suszarki. Lekko przyłóż dyfuzor do głowy, by całe pasmo znalazło się pod nim. Ustaw najniższy podmuch suszarki i chłodny nawiew i włącz ją czekając kilka minut na całkowite wyschnięcie pasma.

Jak suszyć włosy proste?

Aby precyzyjnie wysuszyć kosmyki, skorzystaj z pomocy koncentratora. Dzięki tej nasadce skoncentrujesz strumień nawiewu na konkretnym obszarze włosów. Susz włosy letnim lub chłodnym powietrzem! Gorący nadmuch jest zabójczy dla Twoich pasm (wspominałam o tym w artykule czy suszarka niszczy włosy).

Jak używać dyfuzora na krótkich włosach?

Suszenie włosów z dyfuzorem krok po kroku:

  1. gdy włosy są już gotowe, delikatnie odchyl głowę do tyłu. …
  2. Następnie, wybierz jedno pasmo włosów. …
  3. Uruchom urządzenie na najniższej możliwej temperaturze oraz najniższej prędkości powietrza. …
  4. Potem przełącz suszarkę na nawiew zimnego powietrza, a później ją wyłącz.

Czy dyfuzor nadaje się do krótkich włosów?

Nowoczesne i wygodne w użyciu suszarka z dyfuzorem do krótkich włosów. suszarka z dyfuzorem do krótkich włosów stanowią niezbędny sprzęt w każdym domu i są chętnie kupowane przez wszystkich, którzy dbają o swoje fryzury.

Do jakich włosów dyfuzor?

Suszarka do włosów z dyfuzorem przyda się przede wszystkim właścicielkom naturalnie kręconych włosów, fal i trwałej, jednak gadżet ten przyda się też osobom chcącym uzyskać efekt subtelnych loków bez użycia lokówki czy prostownicy.

Jak suszyć włosy żeby się kręciły?

Ustawiamy suszarkę pionowo, końcówką dyfuzora do góry i nakładamy włosy na dyfuzor, układając je między wypustkami. Suszymy włosy suszarką i trzymamy w bezruchu. Ważne jest, aby w tym momencie nie poruszać suszarką!

Jak suszyć włosy żeby były uniesione?

Chcąc unieść swoje włosy u nasady należy je suszyć z głową opuszczoną w dół. Pamiętaj jednak, by partie włosów tuż u samej nasady suszyć ciepłym powietrzem, natomiast pozostałe sekcje włosów chłodnym nawiewem. Koniecznie używaj dobrej suszarki o dużej sile, z jonizacją i regulacją temperatury.

Do czego sluza koncowki w suszarce?

Koncentrator – będący wąską końcówką – skupia źródło ciepłego powietrza na konkretnym odcinku włosów sprawiając, że bardzo szybko wysycha. Koncentrator idealnie nadaje się również do prostowania włosów.

Jak wysuszyć włosy bez użycia suszarki?

Po wyjściu spod prysznica zaleca się potrząsać kilka razy głową skierowaną w dół – takie działanie spowoduje szybszy przepływ powietrza między pasmami. W ten sposób włosy będą szybciej schły. Ręczniki kąpielowe – wykorzystane do suszenia włosów są chyba jedną z bardziej tradycyjnych, a zarazem skutecznych metod.

Dodaj komentarz