Czemu na wadze wyskakuje LO?

Urządzenie do ważenia automatycznie monitoruje stan pojemności baterii. Jeżeli poziom mocy baterii jest niski na ekranie wyświetli się napis „LO”. Proszę wtedy wymienić baterię.

Jak zmienić lb na kg na wadze?

Waga posiada przełącznik jednostek wagi. Po wciśnięciu przycisku przełącznika możli- we jest przełączenie pomiędzy następującymi jednostkami wagi: kgkilogramy, lb – funty (1 kg = 2,2 lb), st – kamień (1kg = 0,16 st). Przełącznik znajduje się na spodzie wagi.

Jakie baterie do wagi?

Baterie specjalistyczne CR2032. Baterie nr 1 na świecie*. Miniaturowe baterie do mniejszych urządzeń codziennego użytku, takich jak wagi, piloty do bram, kalkulatory, urządzenia medyczne, zabawki, mierniki, drobne akcesoria kuchenne.

Jak zresetować wagę łazienkową?

Wyłącz urządzenie, wyciągnij baterie, odczekaj kilka minut i włóż ponownie. Gdy urządzenie się uruchomi, spróbuj wprowadzić nowe ustawienia. To rozwiązanie powinno ją naprawić. Dodatkowo, na przykład waga łazienkowa Xiaomi, ma wbudowana funkcję zapamiętywania ostatnich danych i ustawień.

Co znaczy LO na wyświetlaczu?

Komunikat „Lo” informuje, że zabezpieczenie przed dziećmi jest aktywne.

Co oznacza LB na wadze kuchennej?

Możliwość pomiaru w kilogramach (kg), funtach (Ib) i stonach (st) – anglosaskie jednostki miary. 3-poziomowa, świetlna sygnalizacja poziomu zawartości tkanki tłuszczowej.

Jak zmienić jednostke na wadze?

Przełączanie jednostek masy

Ta waga jest wyposażona w przełącznik jednostek masy. Jeśli chcesz przełączyć wagę z jednostek me- trycznych (kilogramy) na brytyjskie (funty lub stones), użyj przełącznika, znajdującego się na tylnej stronie wagi (kg –> st –> lb). Zmiana jednostek uwidoczni się na wyświetlaczu wagi.

Jak zmienić jednostki na wadze?

7.3 Zmiana jednostek masy Po uruchomieniu wagi można zmienić jednostkę masy korzystając z przycisku znajdującego się na spodzie wagi UNIT. Kolejne naciśniecie zmienia jednostkę: kg (kilogramy) / lb (funty) / st (kamienie).

Jak uruchomić wagę Hoffen?

Nie stawaj na wadzę mokrymi stopami. Zawsze stawaj na wadzę bosymi stopami (zdejmij buty i skarpety). Naciśnij gołą stopą środkową część wagi aby ją uruchomić. Gdy na wyświetlaczu pojawi się wartość 0.0 waga jest gotowa do ważenia.

Jakie baterie do zegarka na reke?

Zdecydowanie najpopularniejsze są baterie alkaliczne ze względu na niską cenę, jednak coraz więcej osób wybiera baterie srebrowe lub litowe, które są dużo droższe, jednak zapewniają dłuższy czas działania zegarka. Warto zwrócić uwagę na inne parametry, takie jak średnica, długość i grubość.

Dodaj komentarz