Co zrobić z elektrośmieciami Warszawa?

Wystarczy zadzwonić pod numer infolinii 22 22 333 00 lub wypełnić formularz na stronie elektrosmieci.pl. W punktach zbierania – w każdej dzielnicy Warszawy w soboty w godzinach 10:00 – 14:00 w oznakowanych punktach ElektroEko prowadzona jest zbiórka elektrośmieci.

Gdzie oddać starą kuchenkę gazową Wrocław?

We Wrocławiu działają dwa takie punkty:

  • pierwszy znajduje się przy ul. Kazimierza jest czynny od poniedziałku do piątku – od 8:00 do 17:00, oraz w soboty od 8:00 do 16:00.
  • drugi znajduje się przy ul. jest czynny od poniedziałku do piątku – od 8:00 do 15:00.

Gdzie oddać elektrośmieci Wrocław?

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny można dostarczyć do firmy ARGO-FILM WROCŁAW Zakład ul. Międzyleska 6E we Wrocławiu, gdzie zużyty sprzęt ee można bezpłatnie pozostawić w specjalnie wyznaczonym do tego celu miejscu przed wjazdem na teren firmy.

Gdzie wyrzucić odkurzacz Katowice?

Elektrośmieci mogą być oddawane wprost do GPZO (Gminnych Punktów Zbierania Odpadów) lub w czasie mobilnych zbiórek. Część sprzętów można oddawać w sklepach przy zakupie nowego sprzętu.

Gdzie wyrzucić elektrośmieci Warszawa Wola?

Na terenie Dzielnicy Wola odbiór „elektrośmieci” odbywa się w każdą sobotę miesiąca na ulicy Dzielnej róg Smoczej naprzeciw Dzielnej 13. W zatoce parkingowej jest ustawiany kontener lub odpowiednio oznakowany samochód nadzorowany przez pracownika firmy „Elektroeko”.

Gdzie oddać elektrośmieci Warszawa Bemowo?

DzielnicaAdres
WarszawaBemowo 1wzdłuż ul. Piastów Śląskich między ul. Oławską a ul. Osmańczyka
WarszawaBemowo 2ul. Górczewskiej róg ul. Powstańców Śląskich przy Urzędzie Dzielnicy
Warszawa – Białołękaul. Modlińparking przy Urzędzie Dzielnicy, obok U. S. Cywilnego

Jak pozbyć się starej kuchenki gazowej Wrocław?

elektosmieciarka.pl Aby skorzystać z usługi wystarczy zadzwonić pod numer 12 292 66 66 i umówić się na odbiór sprzętu. Elektrośmieciarka to usługa darmowego odbioru zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z domu mieszkańców Wrocławia. Od dziś mogą oni pozbyć się zużytych sprzętów wielkogabarytowych np.

Gdzie można oddać kuchenkę gazową?

Kuchenki gazowe nieposiadające żadnej instalacji elektrycznej (np. zapalarki, piekarnik elektryczny) należy oddać do PSZOK-u. Jest ona traktowana jak złom metalowy. Nie można natomiast oddać kuchni gazowej do mobilnego punktu.

Gdzie oddać baterie Wrocław?

Zużyte baterie i żarówki możemy oddać przede wszystkim do sklepów sprzedających tego typu sprzęt, ale także przywieść je do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. W PSZOK-u możemy również pozbyć się tuszy do drukarek, tonerów oraz lampek choinkowych.

Gdzie oddać starego laptopa Wrocław?

Skupujemy sprzęt nowy oraz używany, bardzo chętnie przyjmiemy komputery PC, laptopy, smartfony, monitory LCD, procesory, płyty główne oraz inne akcesoria. Miejscem, w którym działa nasz punkt skupu RAIDEN jest Wrocław, jednak nie muszą Państwo w nim mieszkać, aby móc sprzedać swój sprzęt.

Dodaj komentarz