Co zrobić kiedy IQOS się nie laduje?

Jeżeli Twój Podgrzewacz IQOS 2.4 PLUS nie ładuje się prawidłowo, bardzo prawdopodobne, że jego styki wymagają wyczyszczenia. Wyczyść zarówno styki Twojego podgrzewacza jak i przenośnej ładowarki za pomocą Patyczków czyszczących IQOS.

Jak ładować IQOS bez ladowarki?

Otwórz klapkę Przenośnej ładowarki IQOS 2.4 PLUS i umieść w niej Podgrzewacz IQOS 2.4 PLUS, a następnie zamknij klapkę. Poczekaj, aż dioda statusu baterii podgrzewacza zacznie pulsować. Oznacza to, że Twój Podgrzewacz IQOS 2.4 PLUS się ładuje.

Dlaczego Heets nie wchodzi do Iqosa?

Przyczynami takiej sytuacji mogą być resztki, które pozostały po wyjęciu poprzedniego wkładu z podgrzewacza, a także jego niewyczyszczone ostrze grzewcze.

Czy IQOS można ladowac inna ladowarka?

Czy mogę naładować Podgrzewacz IQOS 2.4/2.4 Plus za pomocą Przenośnej ładowarki IQOS 3 i odwrotnie? Nie, Przenośna ładowarka IQOS-a 3 nie jest kompatybilna z wcześniejszymi modelami.

Jak naprawić Iqosa?

Krótko naciśnij jednocześnie przyciski Bluetooth i Zasilanie i zwolnij. Poczekaj po około 2 sekundach wszystkie wskaźniki IQOS zaczną migać. Resetowanie jest zakończone.

Co zrobić gdy IQOS swieci na czerwono?

Czerwona dioda podgrzewacza na Przenośnej ładowarce IQOS 2.4 Plus oznacza nieprawidłowe działanie podgrzewacza. Powoli pulsująca czerwona dioda w czasie ładowania oznacza, że cykl życia baterii podgrzewacza dobiega końca.

Czy Nexus pasuje do IQOS?

Produkty NEXUS są całkowicie kompatybilne z IQOS i mogą być stosowane zamiennie zamiast wkładów heets.

Czy HEETS można palic?

Prawo akcyzowe wymaga, aby podgrzanych wyrobów tytoniowych nie można było używać jako papierosów, a folii aluminiowej HEETS nie można palić.

Jak wlaczyc Ladowarke do IQOSa?

Naciśnij przycisk,aby otworzyć klapkę. Włóż Podgrzewacz IQOS, a następnie zamknij, by rozpocząć ładowanie. Podgrzewacz jest całkowicie naładowany, gdy dioda na nim świeci jednostajnym białym światłem. Naciśnij i przytrzymaj przycisk włączania Przenośnej ładowarki IQOS, aż diody zaświecą się.

Czy Heets można odpalic dwa razy?

IQOS nie pozwala też na to, by odpalać jednego papierosa od drugiego. Po zakończeniu sesji trzeba umieścić podgrzewacz w etui i poczekać kilka minut, aż się naładuje. Dopiero po tym można go wyjąć, ponownie umieścić w nim nowy wkład i rozpocząć cały cykl – umieszczenie wkładu, aktywacja grzałki, podgrzanie.

Dodaj komentarz